Kinë XJI-V525 prodhuesit dhe furnizuesit | Xinji

XJI-V525

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  XJI-V525 speciale shperndarjen e valvul të makinë automatike shperndarese 

  çeliku Tungsten valvul core, e vështirë për të përzënë me frekuencë të lartë për një kohë të gjatë, aq shpejt si vetëtima


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne