China bombol me vrimë nxjerrëse (platformë të vetme dhe Single Head) xji338 prodhuesit dhe furnizuesit | Xinji

bombol me vrimë nxjerrëse (platformë të vetme dhe Single Head) xji338

Përshkrim i shkurtër:

Pajisje përdorur zhvillimin e vetë kompanisë së produkteve të sistemit inteligjent të pozicionimit vizuale nuk kërkojnë ndonjë pozicionimin instalime, mund të vendoset në çdo kënd. Visual pozicionimin merr vetëm 0.1 sekonda. Mund të përdorin një shumëllojshmëri të zam, bojë, pajisje ngjyrë mund të ndahet në dispensimit vetme-platformë dhe double-platformë dispensimit, makinë nuk ndalet punën ciklit.


 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  projekt

  faktor thelbësor

  vënie në skenë

   

  Zona e punës: 400mm X 300mm X 1 korrigjim gjilpërë: një grup

  x / v / z

  x / v / z aksiale e fuqisë: motor AC750w / 200W / 100W Panasonic ndihmës  Drejtimin saktësi: + - 0,02 mm

  funksion

  Shperndarjen e efikasitetit: 55K / H (dot) Dispenzim saktësi: + - 0.1mm

  Vizioni i Sistemit

  Image Vendndodhja: 1 set prej 5 milionë pixel kamera me shpejtësi të lartë burimet e dritës: Matrix SMD LED burim drite

  Operimit të Sistemit

  Controls: PC Motion Card Kontrollit Interface: thjeshtuar Kineze / anglisht profesionale dispenzim software

  tjetër

   

  Furnizimi me energji elektrike: AC220V, 1700W (pa pjesë të ngrohjes) punuar presionin e ajrit: 0.3-0.6Mpa
  skicë dimension: 1050mmX850mmX1800mm pesha: 400 kg

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne