Кина XJI-V525 производители и добавувачи | Xinji

XJI-V525

Краток опис:


 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  XJI-V525 Специјални издавање вентил за автоматско машина за полнење 

  Волфрам челик основни вентил, тешко е да се вози со висока фреквенција за долго време, како брзо како молња


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас